منطقه آزاد انزلی مزین به سردیس پروفسور سمیعی شد
ایرنا – منطقه آزاد انزلی در کرانه خزر بزرگترین دریاچه جهان، عصر امروز (سه شنبه) با حضور پروفسور مجید سمیعی( برای دیدن بیوگرافی کلیک کنید.) رئیس فدراسیون جهانی انجمن های جراحان مغز و اعصاب و از چهره های ماندگار ایران، به سردیس این دانشمند بین المللی مزین شد.

لینک خبر در خبرگزاری ایرنا

لینک خبر در خبرگزاری ایسنا

لینک خبر در خبرگزاری ایلنا

گزارش تصویری در خبرگزاری گیل خبر

به گزارش خبرنگار ایرنا، پروفسور سمیعی در آیین رونمایی از این سردیس با قدردانی از رضا مسرور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی و هنرمند سازنده آن، ابراز امیدواری کرد که این مجسمه، نمادی برای تلاش و موجب انگیزه بخشی به دانش آموزان و دانشجویان باشد.
وی اظهار کرد: امید من آن است که این تندیس میمنتی برای پیشرفت و توسعه هرچه بیشتر این منطقه شود.
وی خاطرنشان کرد: سعی می کنیم انرژی بفرستیم تا انگیزه افرادی که برای نشان دادن و معرفی شایسته ایران عزیزمان به جهان تلاش می کنند ، بیشتر شود؛ جوان های ما در مدارس و دانشگاه ها اگر اینجا آمدند و تندیس را دیدند، انگیزه ای برای پیشرفت های بیشتر شود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی نیز در این مراسم گفت: حضور شما در منطقه برای همه ما گیلانی ها باعث افتخار است و من به نمایندگی از مردم استان خوشامد می گویم.
رضا مسرور اظهار کرد : در حال تلاش هستیم که زیرساخت ها را تکمیل کنیم و امیدواریم هنگام حضور مجدد شما در منطقه در سال های بعد، شاهد پیشرفت ها و اقدامات بیشتری باشید.
سردیس پرفسور مجید سمیعی رئیس فدراسیون جهانی انجمن های جراحان مغز و اعصاب و از چهره های ماندگار ایران، توسط نادره حکیم الهی هنرمند مجسمه ساز ساخته و در آستانه مرکز نمایشگاهی منطقه آزاد انزلی قرار داده شده است.